Havalandırma Baca ve Davlumbaz Sistemleri

0538 631 08 50 (aramak için tıkla)

Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret164298
HAVALANDIRMA MENFEZLERİ
SPİRO HAVA KANALLARI
HAVALANDIRMA HİZMET BÖLGELERİMİZ
spiro boru

HAVALANDIRMA FANI


HAVALANDIRMA FANLARI
HÜCRELİ ASPİRATÖRLER
HÜCRELİ VANTİLATÖRLER
SALYANGOZ FANLAR
DİĞER FAN SİSTEMLERİ

HÜCRELİ FAN

 hücreli aspratörYUVARLAK RADYAL FAN

ÇATI TİPİ FAN
SAYAGOZ FAN

  • HAVALANDIRMA FANI NEDİR VE ÇEŞİTLERİ?
    • Fan, bir basınç farkı oluşturarak havanın akışını sağlayan cihazdır.Fanın hareketli elemanı olan çarkı, hava üzerinde iş yapar ve ona statik ve kinetik enerji kazandırır. Fanlar genel olarak, havanın çark üzerinden akış doğrultusuna bağlı olarak, aksiyal (eksenel) ve radyal tip olarak sınıflandırılır. 
  • Endüstriyel uygulamalarda
Soğuk hava tesisleri, malzeme taşıma ayrıştırma, havalandırma, havanın karıştırılması gereken yerler, katı yakıtlı kazanlarda yakıt üfleme, soğutma sistemleri, ısıtma sistemleri
  • Domestik (evsel) uygulamalarda
 fırın üzeri davlumbazlarda, banyo, wc'ler vb.
  • Konfor uygulamaları
Toplantı salonları, sinemalar, restoranlar, sigara odaları
Kullanım alanlarına örnek olarak gösterilebilir ama bunlar dışında da pek çok kullanım alanı vardır.
Günümüzde fan elektrik motoru ile kullanılır, çünkü elektrik motorlu çalışan vantilatörler çok daha az yer kaplar, bakım gerektirmez, hafif ve daha uzun ömürlü olurlar.

HAVALANDIRMA MENFEZİ
Havalandırma sistemlerinin, görsellik ve işlev bakımından büyük önem arz eden elemanıdır. sistem tasarımı yapılırken önce odalara saatte verilmesi gereken hava miktarı hesaplanır ve bu hava miktarına göre de menfez boyutları belirlenir. genellikle üfleme hatları için çift sıra, emiş hatları için ise tek sıra kanatlı olanlar tercih edilir. yapı türüne, oda tipine veya müşteri talebine göre yerini bir türevi olan anemostatda alabilir.
FAN FİYATLARI
 Fan fiyatları ve teknik servis ücretleri ile ilgili detaylı bilgiyi bizden alabilirsiniz. Fan yedek parçaları tamiri için teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

http://www.havalandirma-baca-davlumbaz.com  
        
TEL:0538-631-08-50

Havalandırma Sitemi

Havalandırma Kanalları
/havalandırma fanları/
  duvlumbaz sistemleri/ mutfak davlumbazları /baca sistemleri baca sistemi /baca imalatı baca ve baca çeşitleri/ baca fanları /baca motorları havalandırma sistemleri/havalandırma tamiratı/sığınak havalandırmaları /otopark havalandirma sistemleri/havalandırma fanları/havalandırma kanalları/havalandırma/ ısıtma sistemleri/havalandırmacı/havalandırma servisi/hertürlü havalandırma işleri/hücreli  fanlar/salyangöz fanlar/havalandırma diyince tüm malzeme ve ekipmanlar/havalandırma/baca/davlunbaz/fanlar/salyangoz fanlar/havalandırma/baca/davlumbaz/havalandırma/davlumbaz/fan tamiratı/motor tamiratı/havalandırma işleri/havalandırma da pratik çözümler/uygun fiyat teklifleri havalandırma sistemi 

 

http://havalandirma-baca-davlumbaz.com

 

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84666.8741
Euro7.72557.7564
Hava Durumu
SULU SİSTEM BACA FİLTRELERİ
TESİSAT YALITIMI VE ALÜMİNYUM KAPLAMA
DİKDÖRTGEN HAVA KANALLARI
YUVARLAK BACA FANLARI
YUVARLAK BACA FANLARI
SALYANGOZ FANLAR
ELEKTROSTATİK BACA FİLİTRELERİ