Havalandırma Baca ve Davlumbaz Sistemleri

0538 631 08 50 (aramak için tıkla)

Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret164298
HAVALANDIRMA MENFEZLERİ
SPİRO HAVA KANALLARI
HAVALANDIRMA HİZMET BÖLGELERİMİZ
spiro boru

FAN ÇEŞİTLERİ

HÜCRELİ FANLAR

Hücreli fan servisi,fan servisi,hücreli fan,fan çeşitleri

Hücreli fanlar;  içerideki kirli havayı dışarıya transfer ederken, ses desibeli ortamda bulunan insanları rahatsız etmeyecek düzeydedir.Hücreli fanların  önemli özelliklerinden biri de yedek parçasının kolay erişilebilir olmasıdır.Hücreli fan servis ağımızdan yararlanmak için ve hüreli fan fiyatlarını öğreenmek için bizi arayabilirsiniz.

BACA FANI

Baca fanı,davlumbaz motoru,fancı,

Emiş gücünün yüksek olması, boruların ve bacanın çekişinin hızlı  olmasını sağlıyor. Kullanım alanları baca ile sınırlı değildir.Şömine kullanıyorsanız ve duman geri
tepme sorunu varsa baca moturu ile çözebilirsiniz. Apartman aralarında bazen tesisattan kaynaklı pis lağım kokusunu çözmek için,ayrıca  kebap bacaları, lokanta havalandırmaları ve benzeri havalandırma çıkışlarında baca motoru kullanabilir.

MANTAR TİPİ FAN

        Mantar tipi çatı fanı,çatı fanı,yatay atışlı fan,yüksek çekişli fan,koku giderici fanEndüstriyel ve inşa amaçlı havalandırma ve baca uygulamalarda, fabrika havalandırmalarında, mutfak havalandırmaları, hastanelerde bulunan havalandırma fanları, davlumbazların bacaklarında, ofis havalandırmalarında, labaratuvarlarda bulunan fanlar,restaurant bacalarında bulunan fanlar,tiyatrolarda bulunan havalandıma fanı,gece kulüplerinin havalandırma fanı, tavuk çiftliklerinin havalandırma fanları genelikle mantar tipi fanlardır.Ortamı havalandırmak için hava değişiminin zorunlu olduğu yerler ve kirli havanın, zararlı gazların ve buharın ortamdan atılması gereken yerlerde kullanılırlar.

salyangoz fan

salyongoz fan,baca fanı,havalandırma fanı

Salyangoz fanlar taze hava üflemesi yada içerideki havanın tahliyesinde kullanılan kare şeklindeki ve dairesel biçimindeki hava kanallarının havayı tahliye etmek amaçlı kulanılan havalandırma ünitesidir. Kanatları sık ve geriye eğik olarak imal edilir. Endüstriyel alanlarda rahatça kullanılabilirler. Sanayi ve fabrikalardaki yoğun havayı ve ağır maddelerin dışarı atılması içinde kullanılırlar.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84666.8741
Euro7.72557.7564
Hava Durumu
SULU SİSTEM BACA FİLTRELERİ
TESİSAT YALITIMI VE ALÜMİNYUM KAPLAMA
DİKDÖRTGEN HAVA KANALLARI
YUVARLAK BACA FANLARI
YUVARLAK BACA FANLARI
SALYANGOZ FANLAR
ELEKTROSTATİK BACA FİLİTRELERİ