• https://www.facebook.com/aft.havalandirma/
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905386310850
 • https://twitter.com/aftbaca
 • https://www.instagram.com/aftbaca/
 • https://www.youtube.com/watch?v=fRmaMOwvZ4U

Havalandırma Baca ve Davlumbaz Sistemleri

0538 631 08 50 (aramak için tıkla)

Baca Ve Havalandırma sistemleri
havalandırma ve baca sistemlerinde hava kanalarıyla bacadan kimyasalların veya dumanın çıkması sağlanmış olur
Davlumbaz
Endüstriyel davlumbazlar genel olarak restoran lokanta kafelerde ızgara yapılan toz emiş sistemlerinde ızgaracılarda çıkan gazın kimyasalların ve tozun toplanılarak havalandırma veya baca ya yönlendirilmesini sağlayan malzemeye endüstriyel davlumbaz denir
Salyangoz Fan
Salyangoz tipi fanlar genel amacı davlumbaz la toplanılan gazların havalandırma ve baca sistemleriyle dışarı atılmasını sağlar salyangoz tipi fanlar genel olarak ısı yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde tercih edilir
Tank Ve Silo İzolasyonu
tank ve silolarda ısı kaybını en aza indirmek için kullanılan sistemlerdir. Taş yünü ve kauçuk gibi malzemelerden izole edilen tank veya silo üzerine alüminyum paslanmaz sac ile kaplanılarak muhafaza edilmiş olur

Sancaktepe Bacacı

Sancaktepe Bacacı

sancaktepe BACA sistemleri

 Sancaktepede Bacacı olarak baca ve davlumbaz hizmeti vermekteyiz.Sancaktepe baca firması arıyorsanız bizi arıyorsanız yeterli olacaktır.

 Sancaktepe bacacı;baca firmamız gelişen teknolojiye ayak uyduran vizyon sahibi olan bacacı ustalarımız tarafından baca yapılması gereken yerin ölçülerine göre fiyatlandırmayapmaktadır.Ücretsiz keşif için bizi arayabilirsiniz.

Sancaktepe baca

SANCAKTEPE BACACI

 Sancaktepe baca sistemleri,bacacı olarak Sancaktepe ve çevresinde baca hizmeti vermekteyiz.Sancaktepe ve çevresinde baca hizmetimizden yararlanmak  için bizi arayarak bacacı ustalarımızı çağırabilirsiniz.bacacıustalarımız baca yapılacak yerin ölçülerini alarak baca fiyatlandırmasıyapılacaktır.baca ustalarımız. Baca yapılması gereken yerde kulanılacak Baca fanlarını, baca kanalarını,baca ekipmanları hakında tarafınızı bilgilendirecektir.

 Sancaktepede Bacacı olarak baca ve davlumbaz hizmeti vermekteyiz.Sancaktepe baca firması arıyorsanız bizi aramanız yeterli olacaktır.

   Sancaktepe bacacı;baca firmamız gelişen teknolojiye ayak uyduran vizyon sahibi olan bacacı ustalarımız tarafından baca yapılması gereken yerin ölçülerine göre fiyatlandırmayapmaktadır.Ücretsiz keşif için bizi arayabilirsiniz.

    Sancaktepe bacacı;baca yaptığımız başlıca bölgeler

 1. Abdurrahmangazi Bacacı
 2. Akpınar Bacacı
 3. Atatürk Bacacı
 4. Emek Bacacı
 5. Eyüp Sultan Bacacı
 6. Fatih Bacacı
 7. Hilal Bacacı
 8. İnönü Bacacı
 9. Kemal Türkler Mahallesi Bacacı
 10. Meclis Mahallesi Bacacı
 11. Merve Mahallesi Bacacı
 12. Mevlana Mahallesi Bacacı
 13. Osmangazi Mahallesi Bacacı
 14. Paşaköy Mahallesi Bacacı
 15. Safa Mahallesi Bacacı
 16. Sarıgazi Mahallesi Bacacı
 17. Veysel Karani Mahallesi Bacacı
 18. Yenidoğan Mahallesi Bacacı
 19. Yunus Emre Mahallesi Bacacı
 20.