Havalandırma Baca ve Davlumbaz Sistemleri

0538 631 08 50 (aramak için tıkla)

Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret163784
HAVALANDIRMA MENFEZLERİ
SPİRO HAVA KANALLARI
HAVALANDIRMA HİZMET BÖLGELERİMİZ
spiro boru

Bacacı

BACACI


Restoran bacası fırın bacası jenaratör bacası havalandırma bacası davlumbaz bacası ve benzeri paslanmaz baca galvaniz baca sistemleri kurulum hizmeti vermekteyiz.Her türlü baca işlerinizde bizi araya bilirsiniz.

 baca borusu

Bacalar kullanın şekline göre; galvaniz baca,krom baca (paslanmaz baca),ve dkp saclardan imal edilir.ÇİFT CİDAR NEDİR çift cidar bacaların dıştan yüksek oğunlukta taş yünü ile izole edilip üzerinin paslanmaya karşı alaminyum veya kromile kaplanmasına denir.yoğuşmadan dolayı korozyonu önlemesinin yanı sıra yangın durumunda sıçrama yapmasını büyük ölçüde engeller.

KARE HAVA KANALLARI

 havalandırma bacası

TSE standartlarına uygun, 0,50 mm’den 1,20 mm’ye kadar her kalınlıkta ve her ebatta üretim, ,Sesyalıtımı ve ısı yalıtımı ihtiyacına göre iç ve dış Kauçuk-Akustik izolasyon yapılmaktadır.Galvaniz ve paslanmaz sacdan imal edilir.Havalandırma kanalları birbirine uyumlu olarak imal edilmiş olup flanş ve köşelerde minimum sızdırmazlık, üretim sonrasında mastik ile minimum sızdırmazlık sağlanmaktadır.

HAVALANDIRMA MENFEZLERİ

 menfez

havalandırma Menfezi ortamdaki havayı ihtiyaca bağlı doğrultuda içeriden dışarıya ya da dışarıdan içeriye aktarmaya yarayan görsel açıdan şıklık katan ayarlana bilir adaptörlerdir. Hava kanalından gelen havanın miktarına ve mekanın dekoratif yapısına göre tip ve boyutu farklılık gösterir. 

HÜCRELİ FAN KABİNLİ ASPRATÖRLER

                           baca fanı                     

Hücreli fanlar ve kabinli aspratörler1500 m3/h - 50000 m3/h hava debisine kadar imal edilmektedir.SIK kanat ve SEYREK kanat olarak ikiye ayrılır.Yağlı ve aşırı tozlu işlerde seyrek kanat kullanılmaktadır.SIK kanat dunam,buhar ve benzeri yapışma oranı daha düşük uçucu maddelerde kullanılır.
ENDÜSTRİYEL MUTFAK DAVLUMBAZ SİSTEMLERİ
 davlumbaz bacası
restaurant davlumbazları,yemekhane davlumbazları,üretim makinaları ve benzeri alanlarda buhar,toz,duman gibi uçucu gazların toplanması için ihtiyaca göre üretilen paslanmaz,galvaniz ve dkp saclardan imal edilen ünitelerdir.

YUVARLAK BACA TİPİ FANLAR baca fanı       baca fanı                                               
Baca fanları genelde davlumbaz bacalarına ve 50 m2 alanların altındaki mekan havalandırma amaçlı kullanılmaktadır.ses desibeli makul seviyelerde olduğundan rahatsız edici ses çıkarmamaktadır.kanal tipi fanların her iki tarafıda kanalara uyum sağlarak montajı yapıla bilir.fanlar her türlü montaj yönünde problemsiz çalışmaktadır.yağlı bacalarda baca filtreleri takılması önemlidir.

MANTAR TİPİ FANLAR
 mantar tipi baca fanı

Mantar tipi havalandırma ve baca fanları yatay atışlıdır. 400°C sıcaklığındaki havayı 2 saat boyunca tahliye edebilecek şekilde özel olarak dizayn edilmiştirler. Bununla birlikte tüm modeller 120°C hava geçiş sıcaklığında sürekli çalışmaya uygundurlar.Fan montaj plakaları galvaniz çelik sacdan, fan şapkaları ise sıvama alüminyumdan mamuldür.Bacalara uygulanmaktadır.

SALYANGOZ FANLAR
 salyangoz baca fanı

Alçak basınçlı,orta basınçlı ve yüksek basınçlı fanlar olarak üçe ayrılırmaktadır birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu tür fanlar genellikle ağır sanayilerde kullanılır.fırınlar, Ocaklar, boya fırınları ve tekstil sektöründe salyangoz fan sistemi oldukça önemli bir ihtiyaçtır.toz,talaş vebenzeri tıkanma oranı yüksek işlerde kullanıma uygundur.

AKTİF KARBON FİLİTRE
 kaset tipi aktif karbon baca filtresi

aktif karbon filtre restouran bacası,yemekhane bacası gibi çevre kirliliğine neden olan bacalara takılır.Kullanım yoğunluğuna göre belirli periyodyarda değiştirilir.Kesinlikle yıkama veya kimyasallarla temizleme yapılmaz yenisi ile değiştirilir.

ÇİFT CİDARLI VE TEK CİDARLI BACALAR
 çelik baca çitf cidarlı

Bacalar kullanın şekline göre galvaniz,krom(paslanmaz),ve dkp saclardan imal edilir.ÇİFT CİDAR NEDİR çift cidar bacaların dıştan yüksek oğunlukta taş yünü ile izole edilip üzerinin paslanmaya karşı alaminyum veya kromile kaplanmasına denir.yoğuşmadan dolayı korozyonu önlemesinin yanı sıra yangın durumunda sıçrama yapmasını büyük ölçüde engeller.İMALAT VE UYGULAMALARIMIZ MEVCUTTUR.

SULU SİSTEM BACA FİLTRESİ
 sulu baca filitresi

Sulu sitem filtre;Kirli dumanın,gaz ve ucucu maddelerin su dolu tankın içerisinde su püskürtme aracılığı ile temizlendiği ve atmosfere temiz havanın salınmasını sağlayan sulu baca filtre sistemi, işletmeleri dumandan, kokudan, hava kirliliğinden ve de yangından kurtaran sulu baca filtresi temiz hava sağlayarak hava kirliliğini de büyük oranda önlemektedir.İMALAT VE MONTAJ HİZMETİ VARMEKTEYİZ.

ELEKTROSTATİK BACA FİLİTRELERİ

 elektrostatik baca filtresi


Elektrostatik filtreler hava ısıtıcıları ile cebri çekme fanları arasına yerleştirilecektir. Böylece baca gazının içerdiği uçucu küllerin, gaz kanalları ve fan kanatlarında oluşturabileceği aşınmalar da önlenebilecektir. Elektrostatik filtreler, askıda katı madde içeren gazların, oluşturulan elektrik alanı içerisinden geçirilerek, yükleme elektrotları ile elektriksel olarak negatif yükle yüklenmesi ve negatif yükle yüklenmiş maddelerin pozitif toplama elektrotlarında toplanarak gazdan ayrılması ilkesi ile çalışmaktadır.

Baca,baca fanı,baca filtresi fiyatları almak isterseniz Bacacı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.83746.8648
Euro7.68057.7113
Hava Durumu
SULU SİSTEM BACA FİLTRELERİ
TESİSAT YALITIMI VE ALÜMİNYUM KAPLAMA
DİKDÖRTGEN HAVA KANALLARI
YUVARLAK BACA FANLARI
YUVARLAK BACA FANLARI
SALYANGOZ FANLAR
ELEKTROSTATİK BACA FİLİTRELERİ